O NAS

WYSPA MALUCHA PRZEDSZKOLE RADZYMIN

 

HARMONOGRAM

ORAZ SZCZEGÓŁOWE TERMINY I CZYNNOŚCI W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

na rok 2019/2020

Zarządzenie nr 0050.20.2019 Burmistrza Radzymina z dnia 24 stycznia 2019 r.

Uchwała nr 23/IV/2019 Rady Miejskiej w Radzyminie z dnia 28 stycznia 2019

link do rekrutacji:  https://przedszkola-radzymin.nabory.pl/

W związku z nowelizacją ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego oraz niektórych innych ustaw, od 1 stycznia 2017 roku zniesiona zostanie opłata za pobyt dziecka, które realizuje roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne

Ma to związek z tym, że już od przyszłego roku sześcioletni uczniowie uczęszczający do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i innych form wychowania przedszkolnego objęci zostaną subwencją oświatową.

Przedszkole „Wyspa Malucha „ rozpoczęło swoją działalność 03.09.2012r. placówka mieści się w wolno stojącym, dużym jednopiętrowym budynku  położonym w zacisznym miejscu Radzymina, oddalonym od zgiełku dużych ulic. Dzięki temu dzieci mają zapewniony spokój i ciszę a pobliski las Aleksandrowski, zapewnia wiele ciekawych wycieczek tematycznych. Budynek Przedszkolny  o łącznej powierzchni 444 m2 powstał z myślą o najmłodszych, czuwało nad nim sztab specjalistów, którzy dostosowali każdy centymetr powierzchni budynku do ich  potrzeb. Nasze przedszkole posiada własną kuchnię co jest  dla rodziców jednym z ważniejszych rzeczy w przedszkolu. Wykwalifikowany personel kuchenny starannie przygotowuje jadłospisy,  także dla dzieci z alergiami. Różnorodność dań i staranność przygotowania, daje poczucie rodzicom , że ich pociechy dobrze się odżywiają. W codziennym jadłospisie uwzględniamy sporą ilość warzyw i owoców.

Rozkład pomieszczeń w naszym przedszkolu:

 

  • – 5  sal dydaktycznych z łazienkami
  • – gabinet z przeznaczeniem dla logopedy i psychologa
  • – 2 szatnie
  • – kuchnia
  • – jadalnia
  • – łazienka przy ogrodzie
  • – przedszkole jest wyposażone w kamery

Na terenie przedszkola znajduje się nowoczesny plac zabaw oraz sprzęt sportowy.

Przedszkole czynne w godz. 6.00-18.00

Post A Comment